degra urunler

Lifta nasıl kullanılır ? sitemiz üzerinden bulup müşteri temsilcilerimizden talep ettiniz ve şu an lifta elinizde. Muhtemelen lifta nasıl kullanılır diye düşünüyorsunuz. Bu yazının temel amaçlarından biri de bu. Size lifta kullanımı Öncesinde, sırasında ve sonrasında dikkat etmeniz gereken şeyleri anlatmak arzusundayız.

Öncelikle lifta hapından günlük sadece 20 mg almanız gerekiyor. Birçok doktor lifta konusunda bu doz uyarsını yapmaktadır. Çünkü lifta yüksek dozlarda etkileriyle beraber yan etkileri de artabilen bir üründür.  Bazı erkekler yüksek cinsel ilişki heyecanını karşılamayabilir ve çeşitli sorunlar yaşayabilir. Lifta nasıl kullanılır sorusunu cevaplarken ilk önce bunu söylememiz galiba çok büyük bir önem arz etmektedir.

Lifta 20 mg cinsel ilişkiden 1 saat önce alınmalıdır. Lifta kullanırken bol su içmeye özen gösterilmelidir. Bunun temel sebebi bol su içmenin cinsel ilişki sırasında herkesin başına genelde gelen aşırı susuzluğu ortadan kaldırılmasıdır. Bununla beraber bol içmek böbrek ve karaciğer yetmezliği gibi olası sorunları da engelleyecektir. Liftayı alkol ve sigarayla beraber kesinlikle tehlike arz etmektedir ve kullanılması genellikle tavsiye edilmez.

Lifta etkileri nelerdir?

Lifta nasıl kullanılır etkileri nelerdir sorusu erkeklerin çokça sorduğu sorulardan biridir. Şöyle ki lifta çok boyutlu bir cinsel üründür. Ancak önceliği sertleşme sorununa vermeliyiz. Lifta, tıpta erectil disfonksiyon adı verilen sorunda kullanılan bir haptır. Bu şu demektir.

Lifta 20 mg penise kan gitmesini sağlayarak ve penisi kanla doldurarak penis sürekli erekte eder ve kaldırır. Bu tatsız tuzsuz bir kaldırış değildir. Lifta penisiniz kaldırırken ve hep aynı diklikte ve sertlikte tutarken aynı zamanda size güçlü bir cinsel istek verir. Yani lifta sizi sadece cinsel açıdan değil psikolojik açıdan da ilişkiye hazırlar.

Bu büyük meziyetinin yanında lifta bir erken boşalma düşmanıdır. Lifta, sadece bir sertleştirici değildir. Aynı zamanda erken boşalmaya neden olan enzimleri bloke ederek hem erkeği zevkten çıldıracak noktaya getiri hem de kadını orgazmın doruklarına taşır. Lifta üzerine yapılan araştırmalar liftanın beyinde serotonin, oksitosin, endorfin gibi hormonların salgılanmasına neden olduğunu ortaya koymuştur. Lifta bu yönüyle tek heyecanı ve cinsel isteği değil partnere olan duygusal ve cinsel bağlılığı da arttırır.

Lifta yan etkileri nelerdir?

Lifta yan etkileri nelerdir diye sorduğunuzu duyabiliyoruz. Lifta sağlık bakanlığı onaylı bir ilaçtır. Bunu her şeyden önce söylememiz gerekir. Yani sonuçları ve yan etkileri test edilip onaylanmıştır. Lifta, cinsel ilişki sonrası baş ağrısı ve baş dönmesi, eklem ağrıları, bel ağrısı, bulanık görme ve ışığa karşı duyarlılık, mide bulantısı gibi yan etkilere de yol açabilmektedir.

Lifta doğru zamanda doğru yerde doğru kişiler tarafından doğru bir şekilde kullanıldığında ciddi bir sertleştirici ve geciktiricidir. Ancak lifta doğru şekilde kullanılmadığında yan etkilerini arttıracak size zevkin yanında biraz da ağrı ve acı verecektir.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.