degra urunler

Lifta nedir , liftayı kullanan birçok erkek, cinsel hayatının bir yerinde lifta nedir sorusunu kendisine sormaktadır. Lifta, şu an piyasada bulabileceğiniz ve eczanelere gittiğiniz zaman rastlayabileceğiniz bir geciktiricidir. Bu geciktirici özelliğinden dolayı farmakologlar tarafından Fosfodiesteraz 5 inhibitörü olarak bilinir.

Bunun sebebi ise erken boşalmaya neden olan Fosfodiesteraz 5 enzimlerini vücutta bloke etmesi bunun sonucunda peniste lokal uyuşukluk etkileri bırakarak erken boşalmayı önlemesidir.  Lifta sadece gecelerinizi uzatan ve bu yolla sizi zevklendiren, partnerinizi de orgazma ulaştıran bir ürün değildir.

Lifta aynı zamanda erectil disfonksiyon sorunları içinde doktorlar tarafından reçete edilen bir cinsel üründür. Bu noktada liftanın sağlık bakanlığından onaylı ve güvenilir bir cinsel ürün olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bu bakımdan tam da erkeklerin çekmecesinde görmek istediği türden ürünlerdendir.

Liftanın bir başka özelliği ise içinde kimyasal maddeler bulundurmasının yanında aynı zamanda afrodizyak etkili aromaları da içinde barındırmasıdır.  Bu afrodizyak etki cinsel isteğiniz hiç olmasa dahi, isteğinizi maksimize edecek ve partnerinize karşı mahcup olmamanızı sağlayacaktır.

Lifta nasıl kullanılır?

Lifta nasıl kullanılır sorusunu burada ayrıntılı olarak cevaplandıracağız. Şöyle ki birçok cinsel sorunda doktorlar tarafından tavsiye edilen ve reçetelendirilen lifta, oral yoldan alınan bir haptır. Abdi İbrahim adlı şirket tarafından üretilen bu yerli malı hap oral yoldan alınırken bol su kullanılması gereken bir haptır.

Bunun temel nedeni cinsle ilişki sırasında çeşitli nedenlerden dolayı yaşanabilecek susuzluğu önlemektir. Bununla beraber bol su içmek böbrek ve karaciğer yetmezliği gibi sorunların da önüne geçecek ve bir kez daha ne kadar güvenilir bir cinsel ürün olduğunu gösterecektir. Lifta, alkolle beraber tüketilmesi tavsiye edilmeyen bir üründür.

Bu nedenle alkol kullanırken kullandığınızda dikkatli olmanızda yarar vardır. Alkol dışında sigarayla gerçekleşen kullanımlarda liftanın yan etkileri artırabilmekte ve etkilerini azalta bilmektedir. Lifta doğru kişiler tarafından doğru yer ve zamanda doğru bir şekilde kullanıldığında yatakta üst düzey performans sergilemenizi sağlayacak bir haptır.

Lifta cinsel ilişkiden 1 saat önce kullanılmalı ve ön sevişme ile aktive edilmesi sağlanmalıdır. Liftanın etkili olabilmesi için bir uyarıcıya gereksinim duyduğunu söylememiz gerek.

Lifta nedir yan etkileri nelerdir?

Her kullanıcı kullandığı cinsel ürünün veya hapın yan etkilerini öğrenmek ister. Bu kullanıcının en temel hakkıdır ve bu hak kullanıcının elinden asla alınamaz. Eğer lifta nedir yan etkileri nelerdir diye merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Lifta cinsel ilişki sonrasında yoğun bir baş ağrısına neden olmaktadır. Bu baş ağrısı kısa süreli de can sıkıcı olabilmektedir. Bununla beraber mide bulantısı özellikle yüksek doz kullananlarda görülen bir yan etkidir.

Bunun yanında lifta eklem ağrısı, burun kızarıklığı, penis ağrısı, ışıklı alan ve nesneleri bulanık görme gibi yan etkilere yol açabilmektedir. Özelikle risk grupları kesinlikle kullanırken dikkat etmeli ve yüksek doz kullanmamaya özen göstermelidir.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.